• 9
  • 10
  • 123
91 102 1232 -->

Awor s.r.o. - O nás

Profil společnosti

Firma AWOR s.r.o. se zabývá již dvacatýmsedmým rokem (od roku 1994) dodávkou výpočetní a kancelářské techniky Small picture of snapshot site pro soukromé osoby, větší i menší firmy a instituce, hlavně na území severní Moravy, kde poskytuje rovněž kvalitní servisní služby. Našim cílem je dodávat zboží jen s osvědčenou kvalitou za příznivé ceny. Tímto postupem jsme si získali v našem regionu mnoho významných zákazníků jako jsou školy, městské a obecní úřady, zdravotnická zařízení, velké soukromé společnosti a státní instituce.
Pro poskytnutí klientům PC sestav české výroby s vysokou kvalitou, bezproblémovým servisem jsme se stali distributorem a servisním střediskem firmy LYNX, se kterou spolupracujeme od založení.
V poslední době se specializujeme na prodej Notebooku značky ACER, od které máme plnou podporu ve všech směrech. Dodáváme rovněž PC a servery značek ACER, ASUS, SUPERMICRO, HP, IBM.
Zákazníci obdrží našim prostřednictvím kvalitní český výrobek, kterého vysokou jakost garantuje certifikát ISO 9001. Věříme, že každý zákazník bude naprosto spokojen s touto značkou. Řadíme se mezi přední počítačové firmy působící v oblasti třinecka.